Kontakt elektriker

Alt Installasjon har elektrikere i hele Vestfold, og hjelper deg med alt du måtte trenge av elektrisk installasjon. Hva trenger du hjelp til?

Vi i Alt Installasjon hjelper deg med nettopp det – absolutt alt du trenger. Våre elektrikere bistår deg med alt fra el-sjekk til smarthus, og tar både store og små oppdrag.

Send forespørsel

7 + 2 =

Kontakt

Alt Installasjon
Skaugveien 2
3178 Våle

Telefon: 33 06 10 20
E-post: post@altinstallasjon.no

 

Ta kontakt

 

Elektrikere i Vestfold

Vi er operative i hele Vestfold, og har mange kunder i
disse områdene:
  • Re
  • Holmestrand
  • Horten
  • Hof
  • Borre
  • Nykirke
  • Tønsberg
  • Sandefjord
  • Larvik
  • Svarstad
  • Nøtterøy
  • Tjøme
  • Stavern
  • Stokke
  • Sande
  • Eidsfoss

Elektrikere som kan alt

Våre elektrikere og montører kan bistå deg med det
meste, enten du trenger hjelp med belysning, montering av flere stikkontakter, oppsett av smarthus eller mindre jobber.
 
Ta kontakt i dag for å vite mer om hva vi kan hjelpe deg med!

Ansatte

2. Administrasjon og kalkulasjon

Tormod de Lange Hansen

Saksbehandler
Tlf: 970 54 703
tormod@altinstallasjon.no

Monica Kjær

Kontor/regnskap
Tlf: 970 54 709
monica@altinstallasjon.no

Vegard Kihle

Kalkulatør
Tlf: 970 54 715
vegard@altinstallasjon.no

Daniel Glomsrud

Kalkulatør/Prosjektleder
Tlf: 970 54 724
daniel@altinstallasjon.no

Marita Aas

Kontormedarbeider
Tlf: 951 61 624
marita@altinstallasjon.no

Jan Olav Berulfsen

Lager / Logistikk
Tlf: 970 54 727
jan@altinstallasjon.no

3. Service montører/lærlinger

Marius Dahl

Serviceleder
Tlf: 970 59 509
marius@altinstallasjon.no

Stian Jonassen

Prosjektleder
Tlf: 970 59 096
stian@altinstallasjon.no

Alf Georg Joranger

Montør
Tlf: 970 54 704
alf@altinstallasjon.no

Markus Morgan Macintosh Kvalvik

Montør
Tlf: 969 40 242
markus@altinstallasjon.no

Harald Gamst

Montør
Tlf: 970 54 068
harald.g@altinstallasjon.no

Remi Søby

Montør
Tlf: 969 40 241
remi@altinstallasjon.no

Thomas Brekke

Montør
Tlf: 970 54 711
thomas@altinstallasjon.no

Espen Barstad

Montør
Tlf: 970 54 712
espen@altinstallasjon.no

Jonathan Fagerhus

Montør
Tlf: 970 54 718
jonathan@altinstallasjon.no

Kjetil Davidsen

Montør
Tlf: 970 54 736
kjetil.d@altinstallasjon.no

Mathias Kjølstad

Montør
Tlf: 969 40 245
mathias.k@altinstallasjon.no

Stian Bjerknes

Montør
Tlf: 969 40 246
stian.b@altinstallasjon.no

Christian Enger

Montør
Tlf: 970 54 725
christian.e@altinstallasjon.no

Adam Halilovic

Montør
Tlf: 970 54 067
adam@altinstallasjon.no

Even Rustan Holmøy

Lærling

Truls Hvitsten

Lærling

Erlend Gran Lunder

Lærling

Adrian Løvvold Kihle

Lærling

Vegar Torstensrud

Lærling

Martin Haslestad

Prosjektleder
Tlf: 970 54 716
martin.h@altinstallasjon.no

Stian Groven

Lærling

4. Svakstrøm

Martin Pettersen-Dahl

Svakstrømsleder
Tlf: 970 59 099
martin.p@altinstallasjon.no

Kittipum Rongpuech

Montør
Tlf: 970 54 702
kittipum@altinstallasjon.no

Stian Akerholt

Montør
Tlf: 481 06 656
stian.a@altinstallasjon.no

Andreas Håvet

Montør

Stian Kronborg

Montør
Tlf: 970 58 693
stian.k@altinstallasjon.no

Anders Holthe

Montør
Tlf: 970 59 094
anders@altinstallasjon.no

Jonas Nordahl Finsveen

Lærling

Håkon Ørnbo

Lærling

Sven Andre Johansen

Lærling

Alexander Haukelidsæter Hagen

Lærling

1. Eiere

Øivind Kjær

Ansvarlig installatør
Tlf: 970 54 700
oivind@altinstallasjon.no

Terje Rønningen

Saksbehandler
Tlf: 970 54 701
terje@altinstallasjon.no

5. Internkontroll

Kjell Bekkevold

Montør / el.kontrollør
Tlf: 970 54 707
kjell@altinstallasjon.no

Morten Leknes

Montør / el.kontrollør
Tlf: 970 58 695
morten@altinstallasjon.no

6. Prosjekt montører/lærlinger

Erik Løvmo

Senior Ingeniør/Prosjektutvikler
Tlf: 911 52 688
erik@altinstallasjon.no

Atle Malm

Prosjektleder
Tlf: 970 54 705
atle@altinstallasjon.no

Daniel Joranger

Prosjektleder
Tlf: 418 54 811
daniel.j@altinstallasjon.no

Tage Lauritzen

Prosjektleder
Tlf: 970 54 722
tage@altinstallasjon.no

Fredrik Pedersen

Prosjektleder
Tlf: 452 87 983
fredrik.p@altinstallasjon.no

Werner Skaane

Prosjektleder Bolig
Tlf: 970 54 714
werner@altinstallasjon.no

Jon Fjelldal

Montør/BAS
Tlf: 970 54 710
jon@altinstallasjon.no

Audun Gilen

Montør/BAS
Tlf: 970 54 721
audun@altinstallasjon.no

Christian Sveen Larsson

Montør/BAS
Tlf: 970 54 728
christian@altinstallasjon.no

Ole Morten Bryntesen Flatin

Montør/BAS
Tlf: 969 40 251
ole-morten@altinstallasjon.no

Erlend Ommedal

Montør/BAS
Tlf: 970 54 723
erlend@altinstallasjon.no

Emil Holbein Andresen

Montør
Tlf: 969 40 263
emil@altinstallasjon.no

Ernestas Stapulionis

Montør
Tlf: 969 40 259
ernestas@altinstallasjon.no

Jon Andreassen

Montør
Tlf: 969 40 254
jon.a@altinstallasjon.no

Carl Olav Karlsen

Montør
Tlf: 969 40 255
carl-olav@altinstallasjon.no

Henrik Faugstadmo

Montør
Tlf: 969 40 262
henrik.f@altinstallasjon.no

Tor-Arne Slorafoss

Montør
Tlf: 969 40 253
tor-arne@altinstallasjon.no

Martin Nordahl Rapp

Montør
Tlf: 969 40 252
martin.n@altinstallasjon.no

Harald Hågen Hågensen

Montør
Tlf: 969 40 261
harald.h@altinstallasjon.no

Robin Råden

Montør
Tlf: 970 58 698
robin@altinstallasjon.no

Martin Iversen

Montør
Tlf: 970 59 508
martin.i@altinstallasjon.no

Andreas Sørsdal

Montør
Tlf: 970 59 507
andreas.s@altinstallasjon.no

Eirik Klophus Hansen

Montør
Tlf: 970 59 098
eirik.h@altinstallasjon.no

Harald Lofsberg

Montør
Tlf: 970 54 713
harald@altinstallasjon.no

Are Stensrud

Montør
Tlf: 970 54 719
are@altinstallasjon.no

Petter O. Stenersen

Montør
Tlf: 970 54 733
petter@altinstallasjon.no

Robin Gulbrandsen Olsen

Montør
Tlf: 97054066
robin.o@altinstallasjon.no

Martin Dinga

Montør Bolig
Tlf: 970 54 729
martin.d@altinstallasjon.no

Benjamin Skaane

Montør Bolig
Tlf: 970 59 097
benjamin@altinstallasjon.no

Henrik Sørby

Montør Bolig
Tlf: 970 58 699
henrik@altinstallasjon.no

Bent B. Magnussen

Lærling

Truls Ugulen Nilssen

Lærling Bolig

Peter Flemming Skaug Evensen

Lærling

Kristoffer Flåten

Lærling

Atle Bjelde

Lærling

Benjamin Johansen

Lærling

Arnt Harald Ellingsen

Lærling

Karl William Bruun

Lærling

Phi van Tran

Lærling

Henrik Flåten

Lærling

Marcus Fjellstad

Lærling

Adrian Jørgensen

Lærling