Kontakt elektriker

Alt Installasjon har elektrikere i hele Vestfold, og hjelper deg med alt du måtte trenge av elektrisk installasjon. Hva trenger du hjelp til?

Vi i Alt Installasjon hjelper deg med nettopp det – absolutt alt du trenger. Våre elektrikere bistår deg med alt fra el-sjekk til smarthus, og tar både store og små oppdrag.

Send forespørsel

8 + 15 =

Kontakt

Alt Installasjon
Skaugveien 2
3178 Våle

Telefon: 33 06 10 20
E-post: post@altinstallasjon.no

 

Ta kontakt

 

Elektrikere i Vestfold

Vi er operative i hele Vestfold, og har mange kunder i
disse områdene:
  • Re
  • Holmestrand
  • Horten
  • Hof
  • Borre
  • Nykirke
  • Tønsberg
  • Sandefjord
  • Larvik
  • Svarstad
  • Nøtterøy
  • Tjøme
  • Stavern
  • Stokke
  • Sande
  • Eidsfoss

Elektrikere som kan alt

Våre elektrikere og montører kan bistå deg med det
meste, enten du trenger hjelp med belysning, montering av flere stikkontakter, oppsett av smarthus eller mindre jobber.
 
Ta kontakt i dag for å vite mer om hva vi kan hjelpe deg med!

Ansatte

1. Eiere

Øivind Kjær

Ansvarlig installatør
Tlf: 970 54 700
oivind@altinstallasjon.no

Terje Rønningen

Saksbehandler
Tlf: 970 54 701
terje@altinstallasjon.no

2. Administrasjon og kalkulasjon

Tormod de Lange Hansen

Saksbehandler
Tlf: 970 54 703
tormod@altinstallasjon.no

Monica Kjær

Kontor/regnskap
Tlf: 970 54 709
monica@altinstallasjon.no

Vegard Kihle

Kalkulatør
Tlf: 970 54 715
vegard@altinstallasjon.no

Daniel Glomsrud

Kalkulatør
Tlf: 970 54 724
daniel@altinstallasjon.no

Marita Aas

Kontormedarbeider
Tlf: 951 61 624
marita@altinstallasjon.no

Jan Olav Berulfsen

Lager / Logistikk
Tlf: 970 54 727
jan@altinstallasjon.no

3. Service montører/lærlinger

Martin Rogstad

Montør Alt +
Tlf: 970 54 706
martin.r@altinstallasjon.no

Marius Dahl

Serviceleder
Tlf: 970 59 509
marius@altinstallasjon.no

Alf Georg Joranger

Montør
Tlf: 970 54 704
alf@altinstallasjon.no

Markus Morgan Macintosh Kvalvik

Montør
Tlf: 969 40 242
markus@altinstallasjon.no

Harald Gamst

Servicemontør
Tlf: 970 54 068
harald.g@altinstallasjon.no

Remi Søby

Montør
Tlf: 969 40 241
remi@altinstallasjon.no

Thomas Brekke

Montør
Tlf: 970 54 711
thomas@altinstallasjon.no

Espen Barstad

Montør
Tlf: 970 54 712
espen@altinstallasjon.no

Jonathan Fagerhus

Montør
Tlf: 970 54 718
jonathan@altinstallasjon.no

Martin Dinga

Montør
Tlf: 970 54 729
martin.d@altinstallasjon.no

Kjetil Davidsen

Montør
Tlf: 970 54 736
kjetil.d@altinstallasjon.no

Stian Jonassen

Montør
Tlf: 970 59 096
stian@altinstallasjon.no

Benjamin Skaane

Montør
Tlf: 970 59 097
benjamin@altinstallasjon.no

Audun Gilen

Montør
Tlf: 970 54 721
audun@altinstallasjon.no

Mathias Kjølstad

Montør
Tlf: 969 40 245
mathias.k@altinstallasjon.no

Stian Bjerknes

Montør
Tlf: 969 40 246
stian.b@altinstallasjon.no

Christian Enger

Montør
Tlf: 970 54 725
christian.e@altinstallasjon.no

Adam Halilovic

Montør
Tlf: 970 54 067
adam@altinstallasjon.no

Truls Ugulen Nilssen

Lærling

Benjamin Johansen

Lærling

Even Rustan Holmøy

Lærling

Truls Hvitsten

Lærling

Erlend Gran Lunder

Lærling

Adrian Løvvold Kihle

Lærling

4. Svakstrøm

Martin Pettersen-Dahl

Svakstrømsleder
Tlf: 970 59 099
martin.p@altinstallasjon.no

Kittipum Rongpuech

Montør
Tlf: 970 54 702
kittipum@altinstallasjon.no

Stian Akerholt

Montør
Tlf: 481 06 656
stian.a@altinstallasjon.no

Stian Kronborg

Montør
Tlf: 970 58 693
stian.k@altinstallasjon.no

Jonas Nordahl Finsveen

Lærling

Håkon Ørnbo

Lærling

Sven Andre Johansen

Lærling

Andreas Ims Håvet

Lærling

5. Internkontroll

Morten Leknes

Montør
Tlf: 970 58 695
morten@altinstallasjon.no

Kjell Bekkevold

Montør / el.kontrollør
Tlf: 970 54 707
kjell@altinstallasjon.no

6. Prosjekt montører/lærlinger

Martin Iversen

Prosjektmontør
Tlf: 970 59 508
martin.i@altinstallasjon.no

Atle Malm

Prosjektleder
Tlf: 970 54 705
atle@altinstallasjon.no

Daniel Joranger

Prosjektleder
Tlf: 418 54 811
daniel.j@altinstallasjon.no

Tage Lauritzen

Montør
Tlf: 970 54 722
tage@altinstallasjon.no

Fredrik Pedersen

Prosjektleder
Tlf: 452 87 983
fredrik.p@altinstallasjon.no

Werner Skaane

Serviceansvarlig
Tlf: 970 54 714
werner@altinstallasjon.no

Martin Haslestad

Montør
Tlf: 970 54 716
martin.h@altinstallasjon.no

Jon Fjelldal

Montør
Tlf: 970 54 710
jon@altinstallasjon.no

Christian Sveen Larsson

Montør
Tlf: 970 54 728
christian@altinstallasjon.no

Erlend Ommedal

Montør
Tlf: 970 54 723
erlend@altinstallasjon.no

Robin Råden

Servicemontør
Tlf: 970 58 698
robin@altinstallasjon.no

Andreas Sørsdal

Prosjektmontør
Tlf: 970 59 507
andreas.s@altinstallasjon.no

Eirik Klophus Hansen

Prosjektmontør
Tlf: 970 59 098
eirik.h@altinstallasjon.no

Harald Lofsberg

Montør
Tlf: 970 54 713
harald@altinstallasjon.no

Are Stensrud

Montør
Tlf: 970 54 719
are@altinstallasjon.no

Petter O. Stenersen

Montør
Tlf: 970 54 733
petter@altinstallasjon.no

Henrik Sørby

Montør
Tlf: 970 58 699
henrik@altinstallasjon.no

Robin Gulbrandsen Olsen

Montør
Tlf: 97054066
robin.o@altinstallasjon.no

Bent B. Magnussen

Lærling

Peter Flemming Skaug Evensen

Lærling

Kristoffer Flåten

Lærling

Atle Bjelde

Lærling

Arnt Harald Ellingsen

Lærling